Phishing - Bilgi çalma uyarısı

cPanel sistemini taklit edip size eposta ulaştırıp panel bilgilerinizi elde etmeye çalışan epostalar alabilirsiniz. Ekte örneklemesi bulunan ve SPAM olarak işaretlenmiş epostalar kimlik bilgilerinizi çalmaya çalışmaktadır. Benzer e-postaları Turk Telekom veya başka operatörlerin adlarını kullanarakta göndermekteler. Sistemimiz ... Devamını Oku »

28. Mar 2018
Fiyat Güncellemesi

Tüm aylık olarak ödeme yapan müşterilerimizin aldıkları hosting / sunucu hizmetlerinde Mart 2018 tarihinden itibaren fiyat güncellemesi gerçekleşecektir. Yıllık ödeme yapan müşterilerimizin yenilemeleri veya yeni şiparişleri 2017 fiyatlarından devam edilecektir. Hesap tiplerine yansıtılacak fiyat güncellemeleri Mart ayı ... Devamını Oku »

16. Mar 2018
Ön tanımlanmış eposta adresleri hakkında

Bayi sunucu paketleri için öncelikli bir bilgilendirmedir. Bir alan adı ile hesap açıldığında ön tanımlanmış bir eposta hesabı yaratılır. Bu eposta hesabı kullanıcı kontrol panel giriş adı ile yaratılmaktadır. Örnek olarak aladadi.com olan alan adınızın kullanıcı girişi alanadi ise alanadi@alanadi.com adında bir ... Devamını Oku »

7. Mar 2018