power5.magrus.net Server has HD issues / power5.magrus.net Sunucusu HD sorunları

On October 18, power5.magrus.net server had indicent. 2 of raid mirror has faulty drive. Raid 0 is holding system with one leg. we need change disks asap. We will have 3 hours offline in GMT 01.00. We may need another day if second drive faulty too. Please aware the issue. All backups and system will be cover. We urge to minimize downtime. We ... Devamını Oku »

26th Oct 2020
Yeni hizmetler ve 2018 yılından bu yana beklettiğimiz fiyat güncellemesinin gerçekleşmesi

2018 yılından bu yana yaşana döviz bazlı fiyat etkilerini müşterilerimize yansıtmamaya çalıştık. Fakat bu dönem sonrası oluşacak her yeni yenileme faturanız veya ek hizmet alımınızda artık yapmak zorunda olduğumuz fiyat güncellemesi ile yenilemenizi veya hizmet kiralamanızı gerçekleştireceksiniz. Magrus Destek sistemine ... Devamını Oku »

26th Sept 2020
Magrus Yenileniyor

Magrus sitesi ve destek birimi yenilenmekte. Çalışmalarımız hizmetlerimizi aksattırmadan sürecektir. Magrus sitesi belli bir süre hizmet vermeyecektir. Magrus Destek sitesi https://www.magrus.com/hosting adresinden hizmete devam etmektedir. Destek sitesinde de iyileştirme çalışmaları sürmektedir. Yeni şipariş ve var olan ödemeler ... Devamını Oku »

1st Feb 2019
Magrus.com erişiminde SSL sorunu

Magrus.com https://www.magrus.com/hosting/ üzerinden erişimini sağladığınız, destek birimi ve ödeme merkezinde SSL sertifikası sorunu oluşmuştur. Sorun sadece sertifikanın görünümünde yaşanmış, bilgi güvenliği ve benzeri her hangi bir sorun yaratmamıştı. Sorun serfifikanın düzenlenmesi ile son bulmuştur. Destek ... Devamını Oku »

10th Oct 2018
Phishing - Bilgi çalma uyarısı

cPanel sistemini taklit edip size eposta ulaştırıp panel bilgilerinizi elde etmeye çalışan epostalar alabilirsiniz. Ekte örneklemesi bulunan ve SPAM olarak işaretlenmiş epostalar kimlik bilgilerinizi çalmaya çalışmaktadır. Benzer e-postaları Turk Telekom veya başka operatörlerin adlarını kullanarakta göndermekteler. Sistemimiz ... Devamını Oku »

28th Mar 2018
Fiyat Güncellemesi

Tüm aylık olarak ödeme yapan müşterilerimizin aldıkları hosting / sunucu hizmetlerinde Mart 2018 tarihinden itibaren fiyat güncellemesi gerçekleşecektir. Yıllık ödeme yapan müşterilerimizin yenilemeleri veya yeni şiparişleri 2017 fiyatlarından devam edilecektir. Hesap tiplerine yansıtılacak fiyat güncellemeleri Mart ayı ... Devamını Oku »

16th Mar 2018
Ön tanımlanmış eposta adresleri hakkında

Bayi sunucu paketleri için öncelikli bir bilgilendirmedir. Bir alan adı ile hesap açıldığında ön tanımlanmış bir eposta hesabı yaratılır. Bu eposta hesabı kullanıcı kontrol panel giriş adı ile yaratılmaktadır. Örnek olarak aladadi.com olan alan adınızın kullanıcı girişi alanadi ise alanadi@alanadi.com adında bir ... Devamını Oku »

7th Mar 2018
JetPack 5.3 ile PHP 7.1 uyumluluğu, reklam konumlandırma ve görsel düzenleyici genişlemeleri geldi

Wordpress kullanıcıları JetPack yeni sürümü ile PHP 7.1 uyumluluğu, reklam konumlama kontrolü ve bazı görsel düzenleme genişlemelerine kavuştu. Otomatik JetPack güncellemeleri dolayısıyla belki neler olduğunun farkında değilsinizdir. Genel bilgi için JetPack bilgilendirmeye sizi davet ediyoruz. Wordpress güncellemlerini ... Devamını Oku »

9th Sept 2017
Magrus'tan ücretsiz kullanım kuponu olanağı ile MacOS ve iOS kullanıcıları için Cargo VPN.

MacOS ve iOS kullanıcıları için Cargo VPNMagrus'tan 6 ay ücretsiz kullanım kuponu olanağı ile Güçlü, hızlı ve güvenli VPN. Tam anlamıyla gizlilik ve emniyetle internetinizi kullanmanız için. Kimliğiniz gizli kalarak internette dolaşmanızı sağlayacak, süpheli siteleri durduracak, rahatsızlık verici reklamlardan sizi uzak ... Devamını Oku »

6th Sept 2017